Upomínkové produkty pro automobilky

Upomínkové produkty pro automobilky
Výroba odznaků v různých velikostech a tvarech, logo automobilky
Odznaky s vlastní grafikou pro automobilky
Vyznamenání, logo automobilky
Výroba odznaků s logem a názvem automobilky
Zakázková výroba pamětních mincí pro automobilky
Pamětní mince v dárkové krabičce
Ukázka zakázkové výroby klíčenek s vlastní grafikou
Klíčenky pro automobilky v různých velikostech a tvarech, zakázka pro HC Kometa Brno

Odznaky s logem a názvem automobilky

Originální odznaky vyrábíme v podobě s uchycením na klasickou jehlu, s bezpečnostním pinem (trn s knoflíčkem) nebo zavíracím špendlíkem. Odznaky jsou ceněným sběratelským artiklem i vděčným reprezentativním dárkem. 

Medaile a pamětní mince s grafikou automobilky

Oceňte nejlepší výkony, dosažené výsledky i zásluhy precizně raženými, na zakázku vyráběnými medailemi. Díky povrchové úpravě kovu do zlaté, stříbrné a bronzové, včetně barevné škále stuh, věnujete vysoce reprezentativní symbol. Výroba medailí umožňuje jednostranné i oboustranné provedení medaile s odlišnou grafikou na lícní a rubové straně. Upomínkové mince patří k tzv. malým uměleckým dílům, které nikdy „nevyjdou z módy“. Na minci i medaili bývá uveřejněn název automobilky, její logo a třeba i letopočet založení.

Manžetové knoflíčky a kravatové spony se symboly automobilky

Atraktivní a přitom praktické pozornosti, které připomenou vaše logo při významných příležitostech i ve všední den. Na tělo spony i manžetového knoflíčku je možné doplnit také název automobilky, pokud to prostor dovolí. V ryze dámském provedení lze tyto předměty doplnit i dekorativními krystaly.

Klíčenky

Klíčenky dnes již klasický upomínkový předmět, který vám otevře dveře k vašim zákazníkům. Klíčenky v široké škále tvarů a velikostí nesou na svém těle logo a název automobilky zalité glazurou.

Poptávkový formulář
Die Dateien müssen kleiner als 10 MB sein.
Zulässige Dateierweiterungen: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Vorzüge der Firma Alerion

 • Kunsthandwerkliche
  Arbeit
 • Hochwertiges
  Material
 • Langjährige
  Erfahrungen
 • Längste
  Garantie
 • Fachliche
  Garantie
 • Persönliche
  Kundenbetreuung