Upomínkové předměty s hasičskými motivy

Upomínkové předměty s hasičskými motivy
Balónky, hrnky se znakem hasičského sboru
Hrnky se znakem a názvem hasičského sboru
Výroba hrnků se znakem a názvem SDH
Ukázka vyhotovení upomínkových předmětů pro hasiče
Klíčenka s názvem hasičského sboru
Ukázka vyhotovení hrnku a propisek s vlastní grafikou
Zakázková výroba propisek se znakem a názvem hasičského sboru
Zakázková výroba pohlednic s vlastní fotografií
Buttony pro hasiče
Vypalovaný dřevěný znak, malé provedení
Vypalovaný dřevěný znak, velké provedení
Svíčky se znakem a názvem hasičského sboru

Hasičské buttony (placky)

Stále oblíbenější jsou mezi sbory buttony (placky), vyráběné na zakázku, s klasickými hasičskými motivy, vtipnými hesly nebo se znakem a názvem sboru. Plánujete-li oslavu v rámci výročí nebo významného milníku, neměly by placky na vaší akci chybět. Každý účastník si z ní odnese milou vzpomínku, na buttonu může být také uveřejněno datum založení sboru, výročí nebo datum oslav. Kvalitní, reprezentativní „odznáčky“ jsou opatřeny spínacím špendlíkem a laminací pro uchování grafiky. Univerzální buttony s hasičskými motivy můžete zakoupit na našem e-shopu zde.

Vypalovaný dřevěný znak

Další možností, jak originálně prezentovat hasičský sbor, je bezesporu vypalovaný dřevěný znak. Vyhotovuje se z borovicového dřeva pomocí techniky laserového gravírování. Znak může mít různý tvar a nejčastěji ho dodáváme spolu se symboly obce či hasičského sboru. Tento typ znaku lze užít jako klíčenku nebo netradiční medaili pro mladé členy sboru. Vyhotovujeme ve dvou rozměrech: velké provedení 4,5cx6 cm, malé provedení 3x4 cm.

Svíčka se znakem a názvem hasičského sboru 

Naše svíčky jsou vyráběny z kvalitního vosku s precizním provedením barevného motivu na povrchu s následným vysokým podílem ručního dotváření. 
Jsou ideálním dárkovým předmětem, který pomáhá podtrhnout hasičské symboly, tradice a hodnoty. Na svíčce může být vyobrazena rovněž fotografie s obrázkem hasičské zbrojnie, dominanty obce či jiným motivem. 
Rozměr svíčky: průměr 6 cm, výška 9 cm. Naše nabídka zahrnuje další zajímavé rozměry a tvary svíček a rádi vám je vyhotovíme s ohledem na vaše individuální přání.

Hrnky se znakem a názvem hasičského sboru

 • Potisk hrnků doporučujeme za využití rotačního sítotisku, neboť zaručuje kvalitní a precizní provedení barev.
 • Ideální jako dárek a reprezentativní doplněk každého sboru.
 • Můžete si vybrat barvu, velikost, tvar a definujete, co má být součástí potisku.
 • Mezi nejoblíbenější patří - skleněný hrnek o obsahu 300 ml s vnější i vnitřní „frosty” úpravou.

Upomínkové hrnky a sklenice spojují svou praktičnost s příjemnými pocity, plynoucími z vůně sypaného čaje, právě upražené kávy nebo čerstvě natočeného piva. Tyto propagační předměty dokážou stále připomínat jedinečnou akci či událost, v rámci níž si dotyčný tento hrníček pořídil. Podle náročnosti motivů, které mají být na sklenici či hrnku vyobrazeny, vám doporučíme jejich nejvhodnější metodu výroby. Potisk provádíme sítotiskem nebo tamponovým tiskem, umíme však i gravírovat a pískovat. Ať už zvolíte takřka krajkový průhledný motiv nebo plnobarevné provedení, u nás dostanete tu nejvyšší kvalitu!

Pohlednice se znakem a názvem hasičského sboru

 • Pohlednice využívá sbor zejména při konkrétní akci nebo výročí, tedy v období, kdy bývají místa hojně navštěvovaná.
 • Pohlednice je vyrobena v rozměru 105x148 mm.
 • Z přední strany pohlednice je umístěná fotografie, potisk zadní strany odpovídá poštovním standardům a je poštou akceptovatelný.

Pohlednice se znakem hasičského sboru patří mezi krásné propagační a upomínkové předměty. Díky našim zkušeným grafikům získáte krásné pohlednice pro vaši unikátní prezentaci.

Balónky

 • Balónky s vlastním grafikou dodáváme v různém barevném provedení.
 • Potisk balónků pomocí metody sítotisk.
 • Základní rozměr potisknutelné plochy je max. 12 cm x 12 cm, po nafouknutí balónku se tento rozměr běžně zvětší o 10 – 20 %.

Balónek se znakem a názvem hasičského sboru či jiným grafickým poselstvím je originální a výraznou možností, jak oživit slavnostní akce, žehnání symbolů, uvádění v život nebo jen přispět k větší publicitě symbolů tímto zajisté příjemným a vítaným hravým způsobem.

Propisky

 • Možnost výběru propisek z široké škály materiálů.
 • Šíře potisku cca 3 – 4 cm, výška 1 cm.
 • Na propisce vyobrazeny znak a název hasičského sboru.
 • Cena propisek je individuální. Závisí na náročnosti grafiky, počtu kusů a na vybraném materiálu propisky.

Propisky s vlastní grafikou patří rovněž mezi nejoblíbenější upomínkové a dárkové předměty. V naší nabídce najdete provedení propisek z různého materiálu, na které vám rádi vyhotovíme potisk s názvem a znakem vašeho hasičského sboru.

Poptávkový formulář
Die Dateien müssen kleiner als 10 MB sein.
Zulässige Dateierweiterungen: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Vorzüge der Firma Alerion

 • Kunsthandwerkliche
  Arbeit
 • Hochwertiges
  Material
 • Langjährige
  Erfahrungen
 • Längste
  Garantie
 • Fachliche
  Garantie
 • Persönliche
  Kundenbetreuung