Samolepky, magnetky, klíčenky se znakem a názvem sboru

Klíčenky, samolepky, magnetky pro hasičské sbory
Zakázková výroba klíčenek se znakem a názvem hasičského sboru
Ukázka vyhotovení klíčenek s vlastní grafikou
Klíčenky se znakem a názvem hasičského sboru
Samolepky se znakem a názvem hasičského sboru, realizace obec Lípa nad Orlicí
Samolepky s velkým státním znakem České republiky
Ukázka vyhotovení magnetky s vlastní grafikou, zakázka pro městys Zlonice
Magnetky se znakem a názvem hasičského sboru, ukázka realizace pro obec Lípa nad Orlicí
Upomínkové předměty pro hasiče - balónky,magnetka, hrnek, zakázka pro SDH Plazy

Škála suvenýrů se symboly a znaky, které reprezentativně zachycují vaši jedinečnost a rádi je pro vás vyhotovíme, je opravdu široká. Reklamní a upomínkové předměty vytvoří pověstnou třešničku na dortu prezentace vašeho sboru. Jsou to právě tyto velké maličkosti, které se díky každodennímu užití zapíšou do paměti veřejnosti.

Samolepky

Kvalitní tištěné samolepky připravíme na zakázku, v nejrůznějších velikostech a s ořezem do jakéhokoliv tvaru. Efektní specialitou jsou tzv. 3D samolepky, tedy samolepky s povrchovým zalitím glazurou (pryskyřicí), vytvářející trojrozměrný efekt a zvyšující boční viditelnost samolepky, jež ještě více zvýrazní jas barev a poskytne ochranu proti mechanickému poškození. Na samolepkách může být vyobrazen hasičský znak, název sboru, rok založení nebo „logo“ mladých hasičů.

Magnetky

Magnetky se těší čím dál větší oblibě sběratelů, jsou proto také ideální formou propagace. Různé velikosti, tvary, se zalitím nebo bez zalití glazurou – fantazii meze klást nemusíte. Doporučujeme zalití pryskyřicí, díky čemuž magnetka získá 3D efekt a stává se více odolnou

Klíčenky

Klíčenky se znakem a názvem sboru dnes představují především krásnou a praktickou památku, která bývá spojována s konkrétní akcí či událostí. Klíčenky vyrábíme v široké škále tvarů a velikostí. Stejně tak je možné zalití glazurou (pryskyřicí), která vytváří trojrozměrný efekt grafiky, zvýrazní barvy, chrání a zvyšuje celkovou hodnotnost produktu.

Poptávkový formulář
Die Dateien müssen kleiner als 10 MB sein.
Zulässige Dateierweiterungen: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Vorzüge der Firma Alerion

 • Kunsthandwerkliche
  Arbeit
 • Hochwertiges
  Material
 • Langjährige
  Erfahrungen
 • Längste
  Garantie
 • Fachliche
  Garantie
 • Persönliche
  Kundenbetreuung