Samolepky, magnetky, buttony, svíčky, pohlednice, propisky, hrnky

Samolepky, buttony, svíčky, pohlednice, propisky, hrnky
Zakázková výroba buttonů s vlastní grafikou
Skleněné hrnky s církevními motivy
Ukázka výroby pohlednic
Výroba buttonů, realizace pro obec Březce
Zakázková výroba propisek potištěných vlastní grafikou
Hrnky s vlastní symblikou

Samolepky a magnetky pro církve

Vyrábíme zakázkově v různých velikostech s ořezem do jakéhokoliv tvaru. Mezi nejoblíbenější patří samolepky a magnetky se zalitím glazurou, která jim dodává trojrozměrný efekt a větší odolnost. 

Buttony

Oblíbené placky jsou opatřeny spínacím špendlíkem a laminací pro uchování grafiky. Na buttonu může být uveřejněno datum výročí (poutě, slavnosti), budova kostela, kapličky, fary atd. Plánujete-li oslavu či jinou významnou událost neměly by placky na této akci chybět.

Skleněné hrnky s církevními motivy

Obsah 300 ml, a s vnější i vnitřní „frosty” úpravou. Hrnky jsou potištěné prostřednictvím rotačního sítotisku, což zaručuje kvalitní a precizní provedení barev. Ideální jako dárek či upomínkový předmět při významné události.

Propisky 

Možnost výběru propisek z široké škály materiálů. Šíře potisku cca 3 – 4 cm, výška 1 cm. Cena propisek je individuální. Závisí na náročnosti grafiky, počtu kusů a na vybraném materiálu propisky.

Pohlednice pro církve

Vyrobena v rozměru 105x148 mm. Z přední strany pohlednice je umístěná fotografie, například kostela, fary, z církevní slavnosti. Potisk zadní strany odpovídá poštovním standardům a je poštou akceptovatelný.

Svíčky s církevními motivy

Naše svíčky jsou vyráběny z kvalitního vosku s precizním provedením barevného motivu na povrchu s následným vysokým podílem ručního dotváření. Jsou ideálním dárkovým předmětem, který pomáhá podtrhnout symboly, tradice a hodnoty. Na svíčce může být vyobrazena rovněž fotografie s obrázkem fary, kostela, kaple či jinou církevní dominantou. Rozměr svíčky: průměr 6 cm, výška 9 cm. Naše nabídka zahrnuje další zajímavé rozměry a tvary svíček a rádi vám je vyhotovíme s ohledem na vaše individuální přání.

Poptávkový formulář
Die Dateien müssen kleiner als 10 MB sein.
Zulässige Dateierweiterungen: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Vorzüge der Firma Alerion

 • Kunsthandwerkliche
  Arbeit
 • Hochwertiges
  Material
 • Langjährige
  Erfahrungen
 • Längste
  Garantie
 • Fachliche
  Garantie
 • Persönliche
  Kundenbetreuung