Reklamní předměty s logem golfového klubu

Samolepky, magnetky, klíčenky s motivy golfového klubu
Zakázková výroba reklamních předmětů pro golfové kluby
Klíčenky s logem a názvem
Zakázková výroba klíčenek s vlastní grafikou
Ukázka vyhotovení buttonu pro obec Březce
Potisk balónků logem a názvem
Ukázka vyhotovení tašky s vlastní grafikou

Samolepky

Vyrábíme kvalitní tištěné samolepky na zakázku, v nejrůznějších velikostech a s ořezem do jakéhokoliv tvaru. Efektní specialitou jsou tzv. 3D samolepky tedy samolepky s povrchovým zalitím glazurou (pryskyřicí), vytvářející trojrozměrný efekt a zvyšující boční viditelnost samolepky, zvýrazňující jas barev a poskytující ochranu proti mechanickému poškození. Na samolpkách může být voybrazeno logo golfového klubu společně s jeho názvem.

Magnetky s logem golfového klubu

Magnetky se zadní magnetickou stranou pro snadné přichycení na kovové povrchy, jsou rovněž ideální formou propagace. Vyrábíme je v různých velikostech a tvarech, včetně magnetických bločků, se zalitím nebo bez zalití glazurou. 

Klíčenky

Klíčenky s logem a názvem golfového resortu dnes představují především krásný a praktický upomínkový předmět. Klíčenky vyrábíme v široké škále tvarů a velikostí. Stejně jako samolepky a magnetky, i klíčenky mohou být zality glazurou, která vytváří trojrozměrný efekt grafiky.

Dále jsme pro vás schopni vyhotovit: propisky, hrnky, balónky a tašky s logem vašeho klubu. Vzájemnou kombinací materiálů a zpracování, pro vás dokážeme vyrobit produkty, které budou působivé, originální a dlouhověké.

Poptávkový formulář
Die Dateien müssen kleiner als 10 MB sein.
Zulässige Dateierweiterungen: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Vorzüge der Firma Alerion

 • Kunsthandwerkliche
  Arbeit
 • Hochwertiges
  Material
 • Langjährige
  Erfahrungen
 • Längste
  Garantie
 • Fachliche
  Garantie
 • Persönliche
  Kundenbetreuung