Kolekce symbolů pro instituce a úřady

Instituce a úřady

Touha odlišit se, být výjimečný a zaujmout se promítá i do života státní správy, institucí a organizací. Prapory, vlaječky, znaky nebo insignie z naší dílny spojují hodnoty reprezentace, prestiže a kvalitní ruční práce, proto výsledky naší práce najdete i v nejvýznamnějších státních institucích! Kupříkladu na Pražském hradě. Mezi naše spokojené zákazníky patří ministerstva, soudy, kraje, policie a armáda ČR, státní zastupitelství, muzea nebo galerie.

Lev i orlice zde mají čestné místo. A také státní znak a vlajka ČR, jejichž podobu a užití určuje institucím zákon. Způsob a materiál, z něhož si symboly necháte zhotovit, však už definovaný není. Nechte vyniknout krásu dlouhověkého dřeva, honosného kovu, trvanlivého kamene, luxusního sametu a jemného saténu v symbolech a vlajkách, jimiž dáte najevo svou hrdost a příslušnost k českému státu. Uvedeme vaše symboly v život.

Stáhněte si zdarma žurnál plný inspirace pro jedinečnost vašeho úřadu zde.

Proč výrobky z dílny Alerion?

 • Osobní přístup, poradenství, léta zkušeností,
 • tradiční řemeslná výroba,
 • originální grafický návrh produktů zaručí jejich jedinečnosti a výjimečnost,
 • využití prvotřídních, kvalitních materiálů,
 • propracované a dokonale funkční příslušenství,
 • poskytujeme záruku na prapor 20 let, přičemž životnost praporu je až 200 let .

Vyhotovení produktů

Jako specializovaná firma nabízíme kompletní kolekci symbolů. Vaše symboly vám nejen graficky správně navrhneme, ale rovněž jim dáme i hmatatelnou podobu. Vyrobíme pro vás ručně vyšívaný slavnostní prapor, venkovní tištěné vlajky s dlouholetou životností, dodáme kvalitní stožáry, smaltované produkty, uvítací cedule před vjezdy do areálu instituce, stolní vlaječky, odznaky, pamětní mince, medaile, samolepky a mnoho dalších výrobků s vašimi symboly. 

Kolekce symbolů pro instituce a úřady

Vyšívané a tištěné vlajky, prapory, znaky pro instituce a úřady
Vyšívané, ale také tištěné znaky a vlajky, jsou jedinečné insignie, které ozdobí interiér každého úřadu, instituce. Vyhotovíme i grafický návrh symbolu.
Příslušenství k vyšívaným a tištěným symbolům
Veškeré naše příslušenství je přizpůsobeno k souvisejícím produktům z našich dílen. Pro profesionální a důstojné vzezření vašich symbolů.
Venkovní tištěné vlajky s vlastní grafikou, instituce úřady
Zakázková výroba venkovních tištěných vlajek s vlastní grafikou. Dodáme i kvalitní venkovní stožáry, fasádní držáky a žerdě.
Smaltovaný ovál pro úřady a instituce
Vyrábíme smaltované cedule, které se vyznačují vysokou trvanlivostí, vynikajícími dekorativními vlastnostmi a výrazným leskem barev.
Ručně vyřezávaný znak
Vyřezávaný i pískovcový znak s vlastní symbolikou se stane reprezentativní ozdobou každého úřadu či instituce. Státní znaky i sériově vyráběné.
Insignie pro instituce a úřady
Závěsný odznak starosty, klíče od pomyslných bran, výroba pečetidel se znakem obce/města/městysu či městské části, tiskoviny.
Stolní vlaječky pro úřady a instituce
Stolní vlaječky běžně dodáváme v oboustranném provedení a bývá na nich vyobrazen symbol a název příslušné instituce/úřadu.
Zakázková výroba odznaků a nášivek pro instituce a úřady
Originální odznaky a nášivky dokážeme vyhotovit v různorodém tvaru. Doporučíme vhodnou metodu výroby dle složitosti grafiky.
Mince, medaile, vyznamenání, klíčenky pro instituce
Krásné upomínkové předměty s vlastní grafikou vyrábíme s různorodou povrchovou úpravou a v různých velikostech a tvarech.
Upomínkové předměty pro instituce a úřady
Samolepky, magnetky, hrnky, pohlednice, propisky a tašky pro vás vyhotovíme s vlastním grafikou.

Čistění, konzervace, restaurování a repliky vyšívaných symbolů

Náležitá profesionální péče může praporu či vlajce navrátit nejen původní barvy a lesk, ale také prodloužit životnost. Pracujeme i s původními vlajkami, které umíme vyčistit, zakonzervovat a zrestaurovat. Zhotovíme také věrnou repliku.

Pokud vlastníte historický prapor nebo vlajku starší než 50 let, jsou to insignie velmi vysoké hodnoty. Takový vyšívaný klenot, pokud již není vhodný k užívání, doporučujeme konzervovat, tedy ošetřit, zachovat jeho současnou podobu. Naši restaurátoři už takto zachránili řady nejen hasičských vlajek a praporů! Více zde.

Galerie & Inspirationen

Chcete vědět jakými způsoby lze získat finance na vlajku, prapor či jiné symboly?

Zadejte e-mailovou adresu a získejte e-book s užitečnými radami a návody zdarma.

Zadáním e-mailové adresy nám udělujete souhlas se zasíláním příležitostných obchodních sdělení a novinek. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat a z odběru se odhlásit.

Vorzüge der Firma Alerion

 • Kunsthandwerkliche
  Arbeit
 • Hochwertiges
  Material
 • Langjährige
  Erfahrungen
 • Längste
  Garantie
 • Fachliche
  Garantie
 • Persönliche
  Kundenbetreuung